You are adding T9-1-24-18R-X to your "EZ Quote"...
Sink Model: T9-1-24-18R-X
Style: Fabricated Sink
Bowl Size: 16" x 20"
# of Compartments: 1
Sink Length: 44"
Drainboard Size: 18"